Opinie o naszym systemie

(Prosimy o wyrażanie swoich opinii. Opinie będą na bieżąco aktualizowane.)

Eryk Kuśnierz

"Jestem pozytywnie zaskoczony jakością i wykonaniem testów! Dziękuję i pozdrawiam"

Jolanta Michnik

"Z tym symulatorem testów do Straży Miejskiej nic prostszego jak zdobyć tę posadę:) polecam wszystkim którzy chcą pracować w SM a straszny im test, bo z tym nie ma prostszej metody. Wartooo"

Bartek z Gda

"Świetna opcja choć na początku się wahałem. Powiem szczerze, że warto choćby dlatego, że egzamin jest prawie identyczny :) pozdrawiam"

Michał Kozak

"Planujesz wstąpić do służby w Straży Miejskiej? To zainwestuj swój czas i pieniądze w ten symulator to zdasz z całą pewnością. Tu jest wszystko czego możesz się spodziewać. Dziękuję za pomoc w zdaniu i w angażu do służby. Pozdrawiam serdecznie"

Majkel-Silesia

"Symulator warty swojej ceny i mega pozytyw z mojej strony za fachowe doradztwo i podejście do niezdecydowanego klienta jakim jestem. Dziękuję serdecznie, będę reklamował w swojej okolicy. Pozdrawiam"

Przemysław Likitarczuk

"Polecam wszystkim chcącym dostać się do Straży Miejskiej. B.dobry symulator. Pozdrawiam"

Wioletta Michasz

"Bardzo dobrze przygotowuje pod wersję końcową i nie ma możliwości żeby po nim nie uzyskać wyniku pozytywnego! Dlatego polecam wszystkim zainteresowanym z czystym sumieniem"

Karol Kocik

"Dziękuję- zdałem!!! Świetny symulator jak prawdziwy!!! będę promować na pewno:)"

Ariusz Czerkawski

"Z mojej strony maksimum zadowolenia i radości z przygotowania jaki daje ten symulator. Matryce Ravena i wszystkie pozostałe kryteria masz w małym palcu. Wart uwagi i zakupu pozdrawiam"

Paweł Maćkowiak

"To najlepszy i jedyny wart tej sumy. Wcześniej kupowałem kilka innych bez skutecznie a tutaj jest wszystko bardzo dokładnie przygotowane i obsługa profesjonalna. Godni polecenia"

Iwona_krk

"Dziękuję Państwu, udało mi się zdać dzięki waszej symulacji. Jestem pełna uznania. Wszystkiego dobrego"

Michał R.

"Tu jest wszystko czego wymagają na teście oraz firma zapewnia swoją poradę i fachowość praktycznie 24/24. Czego chcieć więcej? Dzięki i pozdrawiam"

Ryszard Karwacki

"Bardzo dobry i godny polecenia symulator. Polecam wszystkim bardzo gorąco. Naprawdę dobra robota"

Adrian Mazurek

"Najlepszy dostępny test do straży miejskiej w kraju."

Tomek_Radom

"Dzięki Wam zdałem test!!!! wszystko było praktycznie jak tutaj. Dzięki !!!!"

Ania Paluch

"W zestawie macie wszystkie ćwiczenia od figur geometrycznych po testy psychologiczne i najtrudniejsze matryce ravena. Wszystko w jednym pakiecie podane i dostępne od ręki. Firma bardzo dba o relację z klientem i jest bardzo uprzejma. Bardzo dziękuję za współpracę"

Czesław Grymas

"Naprawdę warto, po nim łatwo zdać bez większych obaw. Tu macie wszystko. Polecam!"

Janek Baran

"Bardzo dobry symulator. pomógł mi się przygotować do zdania testu. Polecam wszystkim!!!"

Patrycja Pszczelarz

"Pełna podziwu w ogromny trud jaki Państwo włożyli w powstanie symulatora odzwierciedlającego prawdziwy test wyrażam swoje dziękczynienie za zdanie i szczerze polecam wszystkim aplikującym do Straży Miejskiej. Pozdrawiam, Patrycja"

IzaKce

"Bardzo dobrze przygotowany test, dziękuję i polecam wszystkim"

Marian Krupierz

"Polecam wszystkim, wszystko bardzo dobrze przygotowane, bardo dobry materiał do SM. Polecam"

Zygmunt K.

"Symulator godny uwagi i wart swojej ceny. Daje 100% pewności siebie podczas egzaminu i myślę że dzięki niemu nie sposób tego nie zdać. Pozdrowienia"

Andrzej Praszka

"Polecam wszystkim, b.dobry test na SM. Wiesz za co płacisz bo jest w nim wszystko co niezbędne. Polecam z całego serca"

Sandra Dudkowiak

"Szczerze mogę polecić wszystkim Państwu. Bardzo bogaty merytorycznie i ma wszystko co taki symulator mieć powinien:)"

Jacek_Nowy Sącz

"Polecam wszystkim rekrutom SM. Pomoże wam się przygotować do zdania testu. Firma służy pomocą i poradą w razie jakichkolwiek niejasności. W mojej ocenie bezkonkurencyjny!!! Pozdrawiam"

Michałek_Wrocław

"Dzięki Wam bez najmniejszego problemu zdałem egzamin! Bardzo dziękuje i pozdrawiam serdecznie"

Dawid Maziarz

"Z mojej strony wielkie dzięki za dobre przygotowanie do testu głównego! Polecam wszystkim, naprawdę warto!"

Mateusz Sokołowski

"Super testy!!! Dzięki wielkie, pozdrawiam"

Alina Stadnicka

"Dziękuję Wam bardzo! Przed wczoraj zdałam egzamin i nie wierzyłam że jest jak ten tutaj. Różnił się nieznacznie więc tym bardziej dziękuję za przygotowanie:) pozdrawiam"

Łukasz Ciszewski

"To jest najlepszy test do Straży jaki kupiłem. Jedyny, który pozwala zdać a nie tylko robić z człowieka idiotę. Dziękuję i napewno będę was polecał wszystkim"

Elwira Skowrońska

"Bardzo dziękuę, bo dzięki wam zdałam i dostałam się do Straży Miejskiej mimo wcześniejszej nieudanej próbie. Nie ma się co poddawać tylko trzeba kupić dostęp i mocno w siebie uwierzyć. Polecam wszystkim bardzo serdecznie"

Autor_michał

"Wszystko ok, dobre testy, cena ok, dobry kontakt z firmą (przepraszam za telefony po 22:00 J ), błyskawiczna transakcja. Polecam"

Marta Kupiec

"Dzięki wielkie za pomoc w zaliczeniu wersji finalnej. Polecam wszystkim ten symulator!!!"

Alan_Ełk

"Straż Miejska w zasięgu ręki dzięki wam. Dzięki i pozdrawiam"

Dorota Uścinowicz

"Polecam wszystkim bardzo serdecznie, tu macie wszystko od matryc ravena poprzez testy na spostrzegawczość i inne w bardzo korzystnej cenie. Przy okazji wsparcie merytoryczne od firmy i moc zadowolenia po teście. Naprawdę warto!!!"

Sebastian-GorzówWLKP

"Dziękuję udało mi się zdać, polecam wszystkim nie ma lepszego a tu jest wszystko co na teście"

Jakub P.

"Z mojej strony pozytywne zaskoczenie. Najlepsze matryce ravena na jakich pracowałem i proszę wierzcie mi, że ułatwiają sprawę. Poza tym dla mnie atrakcyjna cena no i na kolejny plus miła obsługa. Warto, polecam"

Szymon Ignasiak

"Dziś zdałem test dzięki temu symulatorowi choć początkowo wahałem się wydać tych pieniędzy. Teraz wiem, że było warto i polecam sprawdzić wszystkim aplikującym do straży miejskiej!"

Artur Z.

"Testy rewelacja! Polecam wszystkim przyszłym strażakom miejskim;) pozdrawiam serdecznie"

Paweł Majchrzak

"100% zadowolenia + 100% radości ze zdania testu dzięki Wam = 100% pewności że to najlepsze testy do Straży Miejskiej w internecie. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam."