Aktualności

12.05.2022 - Ważne! Informacja z dnia 12.05.2022 - testy do straży miejskiej!
Platforma pomaga Wam w zdawaniu do służby od blisko 10 lat!

Platforma pomaga Wam w zdawaniu do służby od blisko 10 lat! Zaangażowanych w proces powstawania platformy i aktualizacji pomocy dydaktycznych było ponad 100 osób. Przez te prawie 10 lat dopracowaliśmy zarówno platformę jak i materiały do perfekcji i uzyskaliśmy własność na znak towarowy Multiselect (inne podmioty mogą go używać wyłącznie na podstawie naszej licencji - jeśli jej nie mają to nie możemy polecić tej platformy).

Podsumowując: Chcesz zdać, skorzystaj z naszej platformy. 
My wychodzimy z założenia, że nie warto oszczędzać na swojej karierze zawodowej... Jeśli nawet zaoszczędzisz 100-200 zł to bardzo prawdopodobne, że będziesz musiał czekać ponad rok po niezaliczonej rekrutacji...

05.01.2019 - Multiselect 2019 i Testy do straży miejskiej 2019- Kto posiada oficjalne materiały na rynku, a kto udostępnia Multiselect bez oficjalnej licencji? Uważaj na nielegalną dystrybucję Multiselectu! Google blokuje nielegalną dystrybucje!


Często zadajecie nam pytania czy nasz symulator jest skuteczny, jaka jest zdawalność i i kto ma oficjalne materiały "Multiselect" na rynku itp..

Odpowiedź jest bardzo prosta. Jesteśmy JEDYNYM WŁAŚCICIELEM znaku towarowego "MULTISELECT" na całą europę

Na dzień dzisiejszy ze względu na chęć zachowania najwyższej jakości naszego symulatora oraz zachowanie największej zdawalności wśród kandydatów postanowiliśmy nie sprzedawać praw do naszego znaku Multiselect.

Dodatkowo wyszukiwarka "Google" zablokowała wszelkie reklamy innych firm ze słowem "Multiselect" żeby zablokować nielegalne posługiwanie się naszym znakiem. Screen z tym potwierdzeniem przesyłamy w załączeniu do niniejszej wiadomości. Zwróćcie uwagę, że pozostałe firmy poza e-Edukatorem posiadają słowa zamienne tylko "Testy do służby" lub np. "testy do straży" i inne substytuty, jednak reklama nie zawiera słowa "Multiselect" - nie wierzysz? Sprawdź! Chyba teraz już wszystko jasne... nie daj się nabrać!

Co to oznacza?
Że tylko na naszej stronie możesz wykupić materiały dot. Multiselectu. Multiselect to znak towarowy i nikt bez naszej zgody nie może prowadzić dystrybucji tych materiałów. Jeśli ktoś wykupi Multiselect od firmy nie posiadającej naszej zgody będzie musiał liczyć się z ewentualnymi konsekwencjami prawnymi. 

Celem weryfikacji takowego w/w procederu zatrudniliśmy osoby, które na bieżąco weryfikują takowe procedery. Nie chcemy dopuścić do sytuacji w której ktoś podszywa się pod nasz produkt "Multiselect" wprowadzając tym samym potencjalnych klientów w błąd. Podsumowując... Nie daj się nabrać na "setki tysięcy pozytywnych opinii", "fikcyjne ankiety", "prywatne fora z 100 tys pozytywnymi opiniami". Zadaj sprzedającemu pytanie wprost... "Czy posiada Pan licencję/prawa od jedynego właściciela znaku Multiselect?". 

12.06.2018 - Jesteśmy jedynym właścicielem znaku towarowego MULTISELECT! Potwierdza to świadectwo rejestracji i znak towarowy nr: 016863227. Jeśli masz wątpliwości wpisz "multiselect" w wyszukiwarce znaków towarowych: https://euipo.europa.eu/eSearch/

Z wielką przyjemnością informujemy, iż od dnia 05.06.2018 r. jesteśmy jedynym uprawnionym podmiotem, który może posługiwać się znakiem towarowym Multiselect. Znak towarowy Multiselect został zastrzeżony i od dnia 05.06.2018 r. mogą z niego korzystać WYŁĄCZNIE podmioty, które mają nasze pisemne potwierdzenie opłacenia licencji na posługiwanie się w/w znakiem. 

Ważne!
Wszystkie podmioty, które bez naszej zgody będą posługiwały się naszym znakiem towarowym Multiselect będą pociągnięte do odpowiedzialności finansowej oraz karnej.

Od teraz każdy nasz kursant ma pewność, że nie wykupuje jakiś "podróbek" tylko jedyny prawdziwy Multiselect, którego wykupienia faktycznie zwiększy szanse na dostanie się do służby. Wszystkie inne pseudo materiały pomocnicze "Multiselect" na które firma nie ma naszej pisemnej zgody, działa niezgodnie z prawem i takie próby będą rozwiązywane na drodze sądowej.

Jednocześnie prosimy wszystkich o informacje czy zauważyli na innych, konkurencyjnych stronach używanie słowa "Multiselect". Ułatwi nam to weryfikację czy firmy wykorzystujące nasz znak towarowy Multiselect działają w oparciu o pisemną umowę.

8.08.2017 - Kilka słów o tym jak działa nasz "Symulator" testów do straży miejskiej i dlaczego nie mamy sobie równych?

Symulator jest naszym autorskim opracowaniem platformy e-learningowej, który ma za zadanie zweryfikować profil kandydata na takiej samej zasadzie jak na prawdziwym teście rekrutacyjnym. Etap multiselect jest złożonym procesem na podstawie którego ponad 90% kandydatów odpada, ponieważ nie wykazuje cech osobowości pasujących do "odpowiedniego profilu". Nasz symulator dzięki powiązaniom i wykluczeniom zawartym na naszej platformie wskazuje wynik sumaryczny oraz "uchybienia" podczas weryfikacji naszych klientów. Żaden inny mechanizm dostępny w internecie nie weryfikuje profilu, a wyłącznie sprawdza poprawność odpowiedzi na zasadzie 0/1 (zero-jedynkowej). W żaden sposób tego typu materiały pomocnicze, ani narzędzia na podobieństwo naszego symulatora do którego mamy wyłączność nie pomagają, a jedynie utrudniają zaliczenie prawdziwych testów i możliwość przygotowania się i uzmysłowienia na czym polega multiselect. Prawdziwy symulator jest tylko jeden, dlatego zwracamy szczególną uwagę na oszustów, których pełno jest w internecie w "atrakcyjniejszych cenach". Pytanie tylko czy warto zaoszczędzić np. 100 złotych, kosztem roku oczekiwania na możliwość przystąpienia do kolejnej rekrutacji? 

07.03.2015 - WYWIAD ZORGANIZOWANY W CENIE PEŁNEGO PAKIETU!

Pragniemy poinformować, iż udało nam się opracować niezwykle szczegółowy materiał przygotowawczy dla kandydatów dot. Wywiadu Zorganizowanego. eBook zajmuje 23 strony a4. Opracowanie tego materiału zajęło wiele czasu, jednak mamy pewność, że nic teraz Was nie zaskoczy. Materiał zawiera WSZYSTKIE pytania jakie mogą się pojawić na rozmowie wraz z odpowiedziami oraz szczegółową analizą.

04.08.2014 - Statystyki na miesiąc lipiec

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że z wszystkich osób, który wykupiły u nas materiały pomocnicze od lutego do czerwca aż 81% otrzymało pozytywną odpowiedź przejścia etapu 2 (testów psychologicznych). 
Ps. Dziękujemy za pozytywne opinie i telefony. Niestety nie mamy możliwości czasowych wrzucać wszystkich na platformę, ponieważ skupiamy się w dalszym ciągu na ulepszaniu materiałów.

27.07.2014 - PROMOCYJNA CENA

Pełny dostęp do symulatora w promocyjnej cenie 99 zł!

27.11.2013 - BONUS DLA NOWYCH KLIENTÓW!

Każda osoba, która wykupi pełny dostęp otrzyma jako BONUS odpowiedzi do testów psychologicznych i osobowości dla osób ubiegających się o pracę w straży miejskiej! 
Bonus wyślemy w dniu wykupienia pełnego dostępu na maila podanego podczas rejestracji.
ZAPRASZAMY!

15.10.2013 - WIELE POZYTYWNYCH OPINII!

Nie jesteśmy w stanie zamieszczać wszystkich pozytywnych opinii, które napływają na naszą skrzynkę. Dzieję się tak, ponieważ większość klientów chwali się swoimi znakomitymi wynikami testów, dzięki naszej pomocy, na bieżąco!

W imieniu swoim i zespołu chcę bardzo podziękować za wszystkie pozytywne opinie!
Powodzenia na nowej drodze życia w sferze zawodowej!
Jeszcze raz GRATULUJEMY!